Dr. Hüseyin TIRMAN

1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Eğitim amaçlı Londra’da ve Amerika’da bulundu. İşletme Yönetimi ve Organizasyonu master eğitimi ve İşletme İktisadi Enstitüsü’nde Yönetici Geliştirme MBA programlarını tamamladı. İlaç sektöründe ürün yöneticiliği yaptı.

Sağlık ve estetik alanında uzmanlaşan Dr. Hüseyin Tırman, 2004 yılından bu yana Medikal Estetik hekimi olarak çalışmaktadır. “Ameliyatsız Gençleştirebilen Teknolojiler” ile hastalarını buluşturma kararı alan Dr.Tırman, eğitimci kimliği ile de sektördeki firma ve çalışanlarına medikal estetik alanında eğitimler vermektedir. Ameliyatsız Gençleştirebilen Teknolojileri konusunda, gelişme ve teknolojileri güncel olarak takip etmekte ve polikliniğinde uygulamaktadır.

2004’ten beri İstanbul’daki kliniğinde hekim ve yönetici olarak hastalarına “kişiye özel program uygulaması” ile hizmet vermektedir. Kliniğe başvuran hastaların mevcut sorunları değerlendirilerek, ihtiyaç duyulan tedavilerin kişiye özel hazırlanarak kaliteli ürünler, en yeni teknoloji, profesyonel hizmet ile en iyi sonuçlar verilmesi hedeflenmektedir. Dr. Tırman tarafından hazırlanan programlarda kişinin sorunları giderilirken bölgenin yapısal ve fonksiyonel olarak en iyi hale getirilmesi ve uzun vadede kalıcı çözümler düşünülmekte ayrıca koruyucu tedbirler de alınması sağlanmaktadır.

Dr. Tırman medikal estetik hekimi olarak şunu vurgular:
“Mucize yöntem ya da uygulama yoktur, kişinin kaybettiklerine ve ihtiyaçlarına özel çözümler vardır.”

Dr.Hüseyin TIRMAN
DR.HT }} Medikal Krem Seti

DR.HT }} Medikal Krem Seti

20 yıllık deneyim sonucu elde edilmiş içerikler ile hazırlanan DR.HT }} Medikal Krem Seti cildinizi korur, besler ve yıpranan cildinizi yenilemek üzerine çalışır.

Dr.Hüseyin TIRMAN

Müşteri Yorumları